relaks « Jedność

Temat: Zwrot za wymianę okien ze spółdzielni
W śródmiejskiej spółdzielni mieszkaniowej
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,90154236,90154236,Zwrot_za_wymiane_okien_ze_spoldzielni.htmlTemat: Jak broni się spółdzielnia?
Jak broni się spółdzielnia? brawo srodmiejska spoldzielnia mieszkaniowa!!! nie dajcie sie zniszczyc polskiej zawistnej mentalnosci! kazdy by chcial mieszkac w takim urokliwym, kameralnym, estetycznym bloczku wsrod zieleni, ale zamiast sie cieszyc ,ze nasza Warszawa pieknieje to tylko chca dyskredytowac i za[rzepaszczac piekne inicjatywy!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,51,9584334,9584334,Jak_broni_sie_spoldzielnia_.html


Temat: Sródmiejskasm
Sródmiejskasm Czy ktoś w śródmiejskiej spółdzielni mieszkaniowej ma inną kablówkę niż oficjalną?Chodzi mi o UPC,ta ze spółdzielni to żenada,z tego co wiem nie chcą wpuścić innych dostawców,także internetu.Czy ktoś obeznany nie wie czy to przypadkiem nie jest łamanie prawa o wolnej konkurencji i swobody wyboru przez użytkownika?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,87970099,87970099,Srodmiejskasm.html


Temat: Czy pałac Lubomirskich jest zagrożony?
Srodmiejska Spoldzielnia Mieszkaniowa nigdy nie liczy sie z nikim i z niczym. Mialem kiedys szczescie kupic od nich mieszkanie w Lomiankach i do dzisiaj tego zaluje. Opoznienie 1.5 roku, cena +30%, rozkradzione materialy na budowie, partactwo wykonawcy. Beznadziejny i chamski zarzad i pracownicy. Klamstwo na klamstwie i komuna w najgorszym wydaniu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,288,12437850,12437850,Czy_palac_Lubomirskich_jest_zagrozony_.html


Temat: Sródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Sródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiecie coś na temat ich inwestycji na Mokotowie przy Płyćwińskiej? Pięknie tam, może doradzicie czy próbować tam zawalczyć? Co to za spółdzielnia i co juz ma na swoim koncie? Będę wdzięczna, tnx
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,106,7291030,7291030,Srodmiejska_Spoldzielnia_Mieszkaniowa.html


Temat: Śmietnik potrzebny, huśtawki przesuniemy
Sródmiejska spółdzielnia mieszkaniowa wymienia okna. Czy wie ktoś na jakiej podstawie naliczają kwoty za wymianę okien? Skąd się biorą takie niebotyczne kwoty w starych blokach? W jakim procencie są wyeksploatowane okna wg spółdzielni, które mają 36 lat? Proszę o odpowiedź kogoś, kto za coś takiego płacił?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,83060537,83060537,Smietnik_potrzebny_hustawki_przesuniemy.html


Temat: ile zaplace u notariusza?
ile zaplace u notariusza? wczoraj bedac w srodmiejskiej spoldzielni mieszkaniowej dowiedzialam sie ze za przeksztalcenie mieszkania we wlasnosciowe zaplace grosze w samej spoldzielni ale notariusz wezmie duzo. powiedzialam pani, ze notariusz nie moze wziac wiecej niz 234 zeta czyli 1/4 najnizszej krajowej. pani powidziala ze moze nawet wziac 1000 zeta. wiec jak to jest? kto klamie? media, gazety, internet czy pani? czy ktos z was juz byl moze u notariusza zalatwic sprawe mieszkania?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,67832046,67832046,ile_zaplace_u_notariusza_.html


Temat: wypłaty pracowników spółdzielni
wypłaty pracowników spółdzielni jest zalozony post o wyplatach prezesow. dowiedzmy sie ile zarabiaja pracownicy spoldzielni i jaka wykonuja prace. ja naleze do srodmiejskiej spoldzielni mieszkaniowej, osiedle trzech wieszczy. to co wyrabiaja pracownicy spoldzielni to jeden wielki skandal. zaczne od tego ze nie kazdy pracownik liczy sie z punktualnym przyjsciem do pracy. jest jedna pani ( zreszta mieszkanka bloku, w ktorym znajduje sie siedziba administracji), ktora codziennie zjawia sie w pracy kilka minut po siodmej. wiele osob juz to zauwazylo. nastepna sprawa to ta, co te panie robia w biurze. nic. co zajde do...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,57305120,57305120,wyplaty_pracownikow_spoldzielni.html


Temat: Lewy blok dla bogaczy na Mokotowie
A co to ta Śródmiejska Spoldzielnia Mieszkaniowa?? Jacys urzednicy w tej Srodmiejskiej Spoldzielni Mieszkaniowej rozpoczeli, kontynuowali i skonczyli samowolke? Konkretne osoby, ktore chyba nie sa bezkarne, prawda? Mozna ich pozwac albo z caloscia spoldzielni, albo osobno, prawda? Powinni ich tez pozwac lokatorzy spoldzielni, prawda? Miasto lub sasiedzi moga tez zazadac od spoldzielni - lub jej funkcjonariuszy, zeby niewinne osoby nie ucierpialy - odszkodowania, prawda? Watpie tez bardzo, czy...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,752,40650096,40650096,Lewy_blok_dla_bogaczy_na_Mokotowie.html