relaks « Jedność

Temat: ciekawe programy w TV
Poniedziałek PR - 1 10:25 Swiętokrzyski Park Narodowy ( co tydzień jest inny park) Kino Polska 11:25 Przeor Kordecki 12:45 Z dziejów Twierdzy Jasna Góra( może ktoś n nagra, bo ja nie mam tego programy w mojej kablówce)
Źródło: jurapolska.com/forum/viewtopic.php?t=808Temat: Wspólny weekend-może tym razem się uda :)
Dziewczyny, odezwali się z Polany z potwierdzeniem wpłaty i wytycznymi dot dojazdu. Jesli jedziecie Panstwo trasa nr 7 z Warszawy, to w Suchedniowie nalezy skrecic na Bodzentyn, a w Bodzentynie kierowac sie na Kielce. Tuz przy wyjezdzie ze Swietokrzyskiego Parku Narodowego, po lewej stronie szosy jest przekreslona tablica z napisem " Swietokrzyski Park Narodowy" a przy niej duzy metalowy krzyz (troche schowany miedzy drzewami). Nalezy wjechac w lesna droge dokladnie przy tym znaku, ktora doprowadzi do "Polany pod Lysica". Jesli jedziecie Panstwo od strony Krakowa, trasa nr 7, to nalezy wyjechac ze Swietej Katarzyny kierujac sie na Starachowice (przez Bodzentyn). Po drodze miniecie ostry zakret, a przy nim po prawej stronie biala okragla kapliczke. Za okolo 300 m po prawej...
Źródło: leidis.com.pl/viewtopic.php?t=261


Temat: Reklama Klubu!!
">Mysle ze zdjecie na torze na wprost budynku bedzie bardzo ok... tak zeby bylo widac napis TOR KIELCE, ewentualnie mozne pomyslec nad jakims ladnym plenerkiem i wybierzemy zdjecie ktore bedzie nam sie najbardziej podobalo pozdrawiam [/quote] swietokrzyski park narodowy?
Źródło: beta.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=54971